TO BARDZO PROSTE

Super oferta

Dzięki naszej ofercie, klienci w prosty i tani sposób mogą zapewnić swojemu klubowi profesjonalny wygląd godny największych marek w Polsce czy europie.

Całość polega na tym, że wykonujemy jeden projekt, który jest następnie modyfikowany czy implementowany dla reszty spotkań na bazie podanego terminarza drużyny.

Czyli w prostych słowach kupujesz jeden projekt dla wszystkich meczów, w którym zmieniamy dane (miejsce spotkania, kluby, godziny).

Projekt wysyłamy na podany adres e-mail, przystosowany do wydruków w drukarni, drukarce domowej lub zamieszczenia na portalach społecznościowych.

post dla agricoli łoniów

 


plakat dla ks brzozaplakat dla lks mistorowiczanka

Szczegóły

Projekt plakatu

250 zł

Za rundę
Zamów

Projekt postów

200 zł

Za rundę
Zamów

Projekt zdjęcia w tle

200 zł

Za rundę
Zamów

Jak zamawiać

  1. Wypełnij podstawowe dane w formularzu (Imię i nazwisko, nazwa klubu, telefon itp.)
  2. Masz coś do przekazania? Nie bój się napisać nam kilku pytań lub oczekiwań co do projektu.
  3. Już teraz możesz załączyć wybrane przez Ciebie zdjęcia, jeśli tego nie zrobisz zastąpimy je zdjęciami z własnej bazy danych.
  4. Po wypełnieniu wszystkich danych i napisaniu wiadomości należy wybrać rodzaj grafiki, którą mamy wykonać, dzięki czemu grafik będzie już poinformowany nad czym pracuje.
  5. Do dwóch dni nasz grafik skontaktuje się z Państwem, aby ustalić szczegóły projektu.
  6. Wszystkie nasze projekty rozliczane są za pomocą umowy o dzieło, więc szczegóły takiej umowy podpisywane są również po ustaleniu detali projektu.

zamówienie